71m2 + 2 slpk
Dit interessant gelegen appartement te Leuvenselaan 259 bevindt zich op de eerste verdieping.
Het eerste verdiep is toegankelijk via een aparte ingang op het gelijkvloers, en is dus volledig onafhankelijk van de gelijkvloerse verdieping. Dit eerste verdiep bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer met douche, berging en leefruimte met open keuken. Het volledige gebouw is in prima staat, enkel de keuken is toe aan vernieuwing. Het gunstige EPC verslag (B label) is een extra troef voor dit leuk appartementsgebouw. Aangezien het appartement een aparte toegang heeft en niet voorzien is van een lift zijn er haast geen, tot geen maandelijkse vaste kosten.
De mogelijkheid om de gelijkvloerse verdieping bij aan te kopen bestaat eveneens tot de mogelijkheden. Ideaal voor iemand die op zoek is naar de ideale combinatie van wonen en werken.
Kortom een gebouw met mogelijkheden. Eveneens de ideale/zekere belegging voor een beginnende vastgoedinvesteerder. Bel ons voor een bezoek ter plaatse.
Kasper & Kent is een vastgoed - en marketingagentschap tegelijk.
Ontdek onze unieke principes